Komentarze klientów:

Wodzirej Zadurek prowadził dla Ciebie imprezę? Wyraź tu swoją opinię.

80 myśli nt. „Komentarze klientów:

 1. Przyznam, że początkowo sceptycznie podchodziliśmy do wielu pomysłów pana Tomka, w szczególności ja (panna młoda), ale nie mogliśmy być bardziej zaskoczeni (pozytywnie oczywiście).
  Bardzo niesztampowe i niebanalne podejście do prowadzenia całej imprezy. Wszyscy goście się bawili, jedyne osoby, które nie uczestniczyły na 100% we wszystkich zabawach to te, któym wiek na to nie pozwalał.
  Goście, po których najmniej się tego spodziewaliśmy, byli zachwyceni i ostatni schodzili z parkietu.
  Ogromny profesjonalizm pana Tomka i doświadczenie spowodowały, że niczym nie musieliśmy się matwić, tylko się świetnie bawiliśmy.
  Szczerze i gorąco polecamy!

 2. PETARDA! polecam wszystkim co maja wizje swego wesela i tym co nie maja i tym co zostali wykiwani minuta przed jak my. Szczescie , ze bralismy slub w srodku tygodnia i Tomasz mial luke w grafiku. Hm.. Moi goscie wszyscy bawili sie w najlepsze do dzis wspominaja. Profesionalizm wielki dystans do siebie milosc do muzyki to wzystko sprawilo iz nastroj byl taki jaki oczekiwalam w najskrytszych snach. Dzieki Tomasz. Pozdrawimy.

 3. Wiedzielismy kogo bierzemy i mielismy gwarancje udanej zabawy! Tomek – nos gacie na spodniach bo jestes SUPERMENEM:D Bardzo serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy! P. S. Jak kiedys zajdzie potrzeba to najpierw dzwonimy do Ciebie:).

 4. „Skąd macie tego Gościa?” – to pytanie było najczęściej powtarzającym się tematem w trakcie i po zabawie weselnej. Wszyscy, na czele z nami byli po prostu zachwyceni profesjonalizmem oraz klasą z jaką Tomek prowadził wesele. Bardzo ważna była świadomość, że nad wszystkim panuje i doskonale wie co robić w danym momencie, dlatego też bez stresu mogliśmy bawić się tego wieczoru.
  Zdecydowanie nigdy wcześniej nie byliśmy i pewnie długo nie będziemy na tak wspaniałej imprezie!
  Było fantastycznie, dziękujemy!

  Paulina i Darek 28.08.2015

 5. Co można powiedzieć? Nie wyobrażaliśmy sobie z Mężem,że nasze wesele będziemy wspominać jako NAJLEPSZĄ ZABAWĘ na jakiej byliśmy- jednak można się bawić a nie przeprowadzać analizy organizacyjne 😉

  Tomasz Zadurski okazał się niezwykle pozytywny. Tak kreatywnych ludzi rzadko się spotyka. Mnóstwo zabaw, które „zebrały” wszystkich na parkiecie – dzieci, młodych, Rodziców, ciocie i wujków.
  Zadbał o wszystkie detale – podczas uroczystości mogliśmy spędzać czas z naszymi gośćmi, którzy byli Nim zachwyceni tak jak i my!

  Całość przeprowadzona profesjonalnie i oryginalnie – żadnych uwag – możemy tylko chwalić i polecać, co z miłą chęcią robimy 🙂

  pozdrawiamy serdecznie,
  Anna i Karol 29.08.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.