Komentarze klientów:

Wodzirej Zadurek prowadził dla Ciebie imprezę? Wyraź tu swoją opinię.

78 myśli nt. „Komentarze klientów:

 1. Tomek to profesjonalista w każdym calu. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy,że wybór jego usług był strzałem w 10. To jak prowadził wesele, inicjował, podpowiadał i pomagał przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Stał się częścią tego wspaniałego dnia i przyczynił się do tego,że chwile spędzone na parkiecie wspominać będziemy do końca życia (parkiet nie płonął ani na chwile, on się spalił przy pierwszych dźwiękach z głośników).

  Tomek proponuje coś zupełnie innego – łączy bycie DJ, wodzirejem, prowadzącym. Jest prawdziwym mistrzem ceremoni.

  .

 2. Nasze przyjęcie weselne odbyło się w Gdańsku dn. 18.08.2017, w doskonałej atmosferze m.in. dzięki Tomkowi. Jego doświadczenie i pomysły na urozmaicenie wesela sprawiły, że goście (Ci młodsi i Ci starsi) zapamiętają na długo znakomitą zabawę.
  Z czystym sumieniem polecamy Tomka jako osobę, która zaplanuje i poprowadzi Wasze przyjęcie w pełni profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej.

  Szczerze polecamy i pozdrawiamy 🙂

 3. Wodzireju Tomku, bardzo się cieszymy, a jeszcze bardziej dziękujemy, że w tak wspaniały sposób oraz swą niezwykłą osobą urozmaiciłeś nasze wesele.
  Dzień 27.05.2017 zostanie w naszej pamięci (a także w pamięci gości- byli zachwyceni) jako najpiękniejszy, najlepiej zorganizowany dzień w życiu.
  Dzięki Tobie mogliśmy przeżyć ten dzień w mniejszym stresie, zadbałeś o to aby wszystko się udało. Jak wiadomo własny ślub obfituje w niezwykłe emocje i nie ma możliwości aby wesele udało się tak bezbłędnie bez pomocy odpowiedniej osoby.
  Dlatego też, jeszcze raz bardzo dziękujemy, wszystkim serdecznie polecamy.
  Gdybyśmy mogli podjąć decyzję jeszcze raz, bez wahania wybralibyśmy Ciebie.

  Ps. Co prawda, przy ustalaniu wizji wesela, twardo stałeś przy swoich przekonaniach. To trochę nas zdezorientowało. Dziś wiemy, że warto było zaufać Tobie i doświadczeniu.

  Pozdrawiamy serdecznie.
  Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakimś weselu.

 4. Nasze wesele z 6 maja 2017 przeszło do historii, ale za to z jaką pompą! Goście pytali nas czy są na weselu czy może na imprezie 🙂 Tomku dziękujemy za cudowną zabawę, jesteś perfekcjonistą. Cieszymy się, że to właśnie Ty prowadziłeś nasze wesele 🙂

  Pozdrawiamy 🙂

 5. Wybraliśmy Tomka na wodzireja na naszym weselu 1.10.2016 i z czystym sumieniem mogę napisać że był to wspaniały wybór. Tomek dopracował z nami plan wesela od A do Z poświęcając na to kilka godzin przed samą imprezą. Zdecydowaliśmyb że całkowicie zdajemy się na niego pod względem puszczanej muzyki – to była dobra decyzja. Muzyka dostosowana była do każdego typu gości a byli naprawdę zróżnicowani (wiekowo i narodowościowo). Zdecydowanie POLECAMY!!! 🙂

 6. Jeśli czytasz tę opinię to znaczy, że zastanawiasz się nad wyborem Tomka na Wodzireja Waszego wesela. Napiszę krótko i zwięźle – nie macie się nad czym zastanawiać!! BIERZCIE GO, a na pewno nie pożałujecie.
  My jeszcze żyjemy naszym weselem, bo odbyło się zaledwie kilkanaście godzin temu, czuję jak powoli robią mi się zakwasy na nogach od skakania i tańczenia. Byłem na wielu weselach, ale na takim jeszcze nie byłem (i nie chodzi tu wcale o to, że to było nasze wesele) gdzie tylu ludzi bawiło się praktycznie bez przerwy.
  My byliśmy bardzo zadowoleni, ale co najważniejsze każdy z naszych gości również. Każdy z nich na pożegnanie pytał się skąd Go wytrzasnęliśmy.
  Polecamy szczerze z całego serca!
  Pozdro Tomek! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.