Komentarze klientów:

Wodzirej Zadurek prowadził dla Ciebie imprezę? Wyraź tu swoją opinię.

78 myśli nt. „Komentarze klientów:

 1. Wieczór 27 sierpnia 2016 r. był wieczorem wyjątkowym. Nie tylko ze względu na nasz ślub ale też na niezapomnianą zabawę weselną, którą poprowadził Tomek. Zarówno nasi goście jak i my, byliśmy pod wielkim wrażeniem zabaw, które przeprowadził, a także tego w jaki sposób potrafił zachęcić do tańców nawet najbardziej zatwardziałych „podpieraczy ściany”.
  Wspólnie z Tomkiem ustaliliśmy „ramowy” plan wesela, co pozwoliło nam spać spokojnie. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni wieloma niespotykanymi wcześniej propozycjami przebiegu imprezy.
  Wszystko to przeprowadzone profesjonalnie i dużą dawką dobrego humoru.
  Każdy z gości znalazł na naszym weselu coś dla siebie a impreza trwała nieprzerwanie do bladego świtu.
  Polecamy każdej parze na każde wesele 🙂

  Dzięki Tomku !
  Pozdrawiamy serdecznie!

 2. Tomek poprowadził nasze wesele 24.09.16 było ekstra! Pociągnął cała imprezę tak że goście jeszcze o 4 nad ranem chcieli tańczyć i było im mało. Zabawa i dla młodych i dla Starszych osób. Niecodzienny talent, polecam. Opinia naszych gości – ” najlepsze wesele na jakim byli „. Zdecydowanie wybralibysmy go jeszcze raz!

 3. Tomasz poprowadził nasze wesele 4 czerwca 2016r. w Chmielnie. Przede wszystkim ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy i mnóstwo super pomysłów na zabawę weselną, o których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Goście bawili się znakomicie i byli miło zaskoczeni kilkoma niespodziankami przygotowanymi przez Tomka. Ogromny dystans do siebie i fajne poczucie humoru sprawiło, że nasze wesele wyglądało tak, jak tego oczekiwaliśmy!
  Gdybyśmy jeszcze raz je organizowali, na pewno wybralibyśmy ponownie Tomka.
  Bardzo dziękujemy Tomasz! I mega polecamy!
  Monika i Łukasz.

 4. Nasza impreza odbyła się 12 sierpnia w miejscowości Komorowo Żuławskie k. Elbląga i … pewnie kilku Gości jeszcze tańczy na parkiecie chociażby w swojej wyobraźni ;). Podejście profesjonalne to trzeba mieć nawet przy zmywaniu naczyń, dlatego tutaj nie ma co się rozwodzić. Natomiast ogrom pomysłów i ciekawych rozwiązań/zabaw jest zdecydowanym plusem dla Tomka czym zasługuję na oklaski. Tradycja, nieszablonowość a dodatkowo świetnie dobrana muzyka stanowiła o sile całej imprezy, która była bardzo udana. Jeżeli ktoś się zastanawia czy aby na pewno Tomek to osoba, która ma poprowadzić Twoje Wesele. Nie zastanawiałbym się zbyt długo, bo terminów pewnie już zaczyna brakować :). Polecam przez duże „P” i to nie tylko ze względu na początek zdania. Pozdrawiam!

 5. Tomek prowadził nasze wesele w sobotę. Było fantastycznie! Twierdzimy tak my, ale i wszyscy nasi goście (i starsi i młodsi). Zabaw było mnóstwo, a przy tym inne niż na weselach, na których byliśmy. Tomek co chwila zaskakiwał czymś nowym i do samego końca emanował niesamowitą energią. Sama współpraca również układa się świetnie, Tomek bierze pod uwagę zachciewajki młodych 🙂

  Naprawdę szczerze polecamy Tomka, nie mogliśmy lepiej trafić!

 6. Długo szukaliśmy odpowiedniego wodzireja. Znaleźliśmy wreszcie Tomka i od pierwszej rozmowy zrobił na nas wrażenie. Planowanie wesela to czysta przyjemność 🙂 pomysłów masa i wszystkie w dobrym guście. Goście na weselu byli pod wrażeniem. Wszystkim się podobało. Podchodzili do nas i gratulowali tak cudownego wodzireja. Dzięki Tomkowi wszystko dopięte było na ostatni guzik. Nie musieliśmy się niczym przejmować, a do teraz goście przeżywają nasze wesele i mówią, że było to najlepsze wesele na jakim byli, co w dużej mierze jest zasługą Tomka! My ze swojej strony możemy gorąco polecić współpracę zarówno przed jak i na weselu. Lepiej trafić nie mogliśmy. Także jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.