Komentarze klientów:

Wodzirej Zadurek prowadził dla Ciebie imprezę? Wyraź tu swoją opinię.

83 myśli nt. „Komentarze klientów:

 1. Nasze przyjęcie weselne odbyło się w Gdańsku dn. 18.08.2017, w doskonałej atmosferze m.in. dzięki Tomkowi. Jego doświadczenie i pomysły na urozmaicenie wesela sprawiły, że goście (Ci młodsi i Ci starsi) zapamiętają na długo znakomitą zabawę.
  Z czystym sumieniem polecamy Tomka jako osobę, która zaplanuje i poprowadzi Wasze przyjęcie w pełni profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej.

  Szczerze polecamy i pozdrawiamy 🙂

 2. Wodzireju Tomku, bardzo się cieszymy, a jeszcze bardziej dziękujemy, że w tak wspaniały sposób oraz swą niezwykłą osobą urozmaiciłeś nasze wesele.
  Dzień 27.05.2017 zostanie w naszej pamięci (a także w pamięci gości- byli zachwyceni) jako najpiękniejszy, najlepiej zorganizowany dzień w życiu.
  Dzięki Tobie mogliśmy przeżyć ten dzień w mniejszym stresie, zadbałeś o to aby wszystko się udało. Jak wiadomo własny ślub obfituje w niezwykłe emocje i nie ma możliwości aby wesele udało się tak bezbłędnie bez pomocy odpowiedniej osoby.
  Dlatego też, jeszcze raz bardzo dziękujemy, wszystkim serdecznie polecamy.
  Gdybyśmy mogli podjąć decyzję jeszcze raz, bez wahania wybralibyśmy Ciebie.

  Ps. Co prawda, przy ustalaniu wizji wesela, twardo stałeś przy swoich przekonaniach. To trochę nas zdezorientowało. Dziś wiemy, że warto było zaufać Tobie i doświadczeniu.

  Pozdrawiamy serdecznie.
  Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakimś weselu.

 3. Nasze wesele z 6 maja 2017 przeszło do historii, ale za to z jaką pompą! Goście pytali nas czy są na weselu czy może na imprezie 🙂 Tomku dziękujemy za cudowną zabawę, jesteś perfekcjonistą. Cieszymy się, że to właśnie Ty prowadziłeś nasze wesele 🙂

  Pozdrawiamy 🙂

 4. Wybraliśmy Tomka na wodzireja na naszym weselu 1.10.2016 i z czystym sumieniem mogę napisać że był to wspaniały wybór. Tomek dopracował z nami plan wesela od A do Z poświęcając na to kilka godzin przed samą imprezą. Zdecydowaliśmyb że całkowicie zdajemy się na niego pod względem puszczanej muzyki – to była dobra decyzja. Muzyka dostosowana była do każdego typu gości a byli naprawdę zróżnicowani (wiekowo i narodowościowo). Zdecydowanie POLECAMY!!! 🙂

 5. Jeśli czytasz tę opinię to znaczy, że zastanawiasz się nad wyborem Tomka na Wodzireja Waszego wesela. Napiszę krótko i zwięźle – nie macie się nad czym zastanawiać!! BIERZCIE GO, a na pewno nie pożałujecie.
  My jeszcze żyjemy naszym weselem, bo odbyło się zaledwie kilkanaście godzin temu, czuję jak powoli robią mi się zakwasy na nogach od skakania i tańczenia. Byłem na wielu weselach, ale na takim jeszcze nie byłem (i nie chodzi tu wcale o to, że to było nasze wesele) gdzie tylu ludzi bawiło się praktycznie bez przerwy.
  My byliśmy bardzo zadowoleni, ale co najważniejsze każdy z naszych gości również. Każdy z nich na pożegnanie pytał się skąd Go wytrzasnęliśmy.
  Polecamy szczerze z całego serca!
  Pozdro Tomek! 😉

 6. Wieczór 27 sierpnia 2016 r. był wieczorem wyjątkowym. Nie tylko ze względu na nasz ślub ale też na niezapomnianą zabawę weselną, którą poprowadził Tomek. Zarówno nasi goście jak i my, byliśmy pod wielkim wrażeniem zabaw, które przeprowadził, a także tego w jaki sposób potrafił zachęcić do tańców nawet najbardziej zatwardziałych „podpieraczy ściany”.
  Wspólnie z Tomkiem ustaliliśmy „ramowy” plan wesela, co pozwoliło nam spać spokojnie. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni wieloma niespotykanymi wcześniej propozycjami przebiegu imprezy.
  Wszystko to przeprowadzone profesjonalnie i dużą dawką dobrego humoru.
  Każdy z gości znalazł na naszym weselu coś dla siebie a impreza trwała nieprzerwanie do bladego świtu.
  Polecamy każdej parze na każde wesele 🙂

  Dzięki Tomku !
  Pozdrawiamy serdecznie!

 7. Tomek poprowadził nasze wesele 24.09.16 było ekstra! Pociągnął cała imprezę tak że goście jeszcze o 4 nad ranem chcieli tańczyć i było im mało. Zabawa i dla młodych i dla Starszych osób. Niecodzienny talent, polecam. Opinia naszych gości – ” najlepsze wesele na jakim byli „. Zdecydowanie wybralibysmy go jeszcze raz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.