Komentarze klientów:

Wodzirej Zadurek prowadził dla Ciebie imprezę? Wyraź tu swoją opinię.

78 myśli nt. „Komentarze klientów:

 1. 11 lipca 2015r. miał miejsce nasz wspaniały dzień. Wszyscy bardzo dobrze bawili się na naszym weselu 🙂 Zaskoczeniem były super zabawy integrujące wszystkich gości. Moja mama stwierdziła, że nie wie jak my to zrobiliśmy, ale ona na tym weselu wszystkich poznała 🙂 Nic dziwnego skoro wszyscy wspólnie się bawili. Tomek dobrał muzykę odpowiadającą pokoleniom. Goście pytali skąd wzięliśmy takiego świetnego dj 🙂 bardzo fajną opcją była także integrująca gra na poprawinach, wcześniej tego nie widzieliśmy i nasi goście również, wszyscy byli miło zaskoczeni 🙂 Tomek sypał tez pomysłami na zabawy weselne jak z rękawa i wszystkie były bardzo fajne i oryginalne 🙂 także warto sprawdzić, co ma w zanadrzu 😉 Jeśli chodzi o organizacje, dj miał wszystko spisane i ustalone i co chwilę przypominał nam, że to już czas np. na podziękowania, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, gdyż w emocjach człowiek czasem zapomina, o tym co kiedy miało mieć miejsce więc osoba, która spokojnie powie Ci, że to już czas jest bardzo cenna 🙂 Serdecznie polecamy 🙂

 2. Kochani!

  z całego serducha polecamy Tomka na wodzireja Waszej jednej z najważniejszych imprez w życiu. Pełna profeska, energia, wyczucie, organizacja, zabawy – same superlatywy! Wodzirej z polecenia i ani przez chwile nie żałowaliśmy wyboru.

  Jednym słowem człowiek z pasją!

  Dziękujemy!
  Ania i Bartek 😀

 3. Wyjatkowo sympatyczny i pomysłowy człowiek. Nawet nie przypuszczałam, że zabawa może być tak udana. Goście zadowoleni oraz zaskoczeni fajnymi niespodziankami na weselu. Wszystko zoorganizowane „ze smakiem”, nic na siłę. Kulturalna i wspaniała zabawa. Szczerze polecam !!!

  Tomku, dziękujemy Ci serdecznie! Gdybyśmy drugi raz mieli wybierać dja na wesele, wybralibyśmy Ciebie:-) Pozdrawiamy !

 4. Właśnie opadają emocje po naszym weselu, który prowadził Tomek. Jest po prostu super. Pierwsi goście zaczęli wychodzić dopiero po 7 godzinach zabawy. Potrafi rozruszać nawet najbardziej „sztywnych” wujków. Wszyscy nasi goście byli zachwyceni prowadzeniem imprezy.
  Wspaniała organizacja, bardzo profesjonalne podejście, super kontakt, bardzo dobra cena i prywatnie bardzo pozytywny facet:) Ponadto bardzo „kumaty”, potrafi dostosować się do okoliczności i zarażać swoją energią innych.
  Polecamy i dziękujemy:)

 5. Witam wszystkich,

  chcielibyśmy serdecznie polecić Pana Tomasza Zadurskiego. Na naszym czerwcowym weselu w Gdańsku wystąpił w roli „wodzireja”, a nasi goście bawili się świetnie. Osobiście Pana Tomasza „w akcji” widzieliśmy rok wcześniej na weselu jednego z kuzynów i już wtedy postanowiliśmy skorzystać z jego usług!
  Szczerze zachęcamy do wyboru Pana Tomasza dziękując zarazem za zaangażowanie i profesjonalne poprowadzenie naszej uroczystości.

  Pozdrawiamy,

  Janek i Agata

 6. Tomek to super wodzirej i dj:) Wszystko ma zaplanowane i przygotowane-nawet organizacja na dużą odległość nie stanowi dla niego problemu. Wszyscy nasi goście byli nim zachwyceni, a wesele w 100% udane:) Jednym słowem profesjonalista:) godny polecenia 🙂 DZIĘKUJEMY Tomku i Łukaszu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.